17, 07, 2018

Sebastian Fedan kolejnym zawodnikiem

Sebastian Fedan to kolejny zawodnik, który znajdzie się w kadrze Heiro Rzeszów na nowy sezon w 1 Polskiej Lidze Futsalu....
Czytaj więcej »
Aktualności

Sebastian Fedan kolejnym zawodnikiem

17, 07, 2018
Sebastian Fedan to kolejny zawodnik, który znajdzie się w kadrze Heiro Rzeszów na nowy sezon w 1 Polskiej Lidze Futsalu. Popularny "Fedi" od wielu lat (z przerwami) reprezentuje barwy naszego zespołu.
Czytaj więcej »

Rzeszowska Liga Futsalu – potwierdzenie gry w Ekstraklasie

11, 07, 2018
Wkrótce informacje o Rzeszowskiej Lidze Futsalu będziecie mogli znaleźć na stronie Heiro Rzeszów www.futsal.heiro.pl Na początek czekamy na potwierdzenie udziału zespołów, które będą rywalizowały w ośmiozespołowej Ekstraklasie. Zespoły rozegrają 10 spotkań ligowych. Heiro Rzeszów II KS Zaczernie Projektant Rzeszów Blok...
Czytaj więcej »

1 sierpnia start przygotowań futsalistów

11, 07, 2018
1 sierpnia startują przygotowania zespołu Heiro Rzeszów do rozgrywek 1 Polska Liga Futsalu. Nasza drużyna rozegra przed sezonem sparingi m.in. z zespołami z Ukrainy oraz 2 ligi futsalu. Planowany jest jest w lipcu test-mecz z zespołem Projektant Rzeszów, który ma...
Czytaj więcej »

Ireneusz Depta w nowym sezonie nadal w Heiro !

10, 07, 2018
Ireneusz Depta, wychowanek Heiro Rzeszów w sezonie 2018/19, nadal będzie reprezentował naszą drużynę. Najmłodszy w historii klubu zawodnik, który zadebiutował w rozgrywkach pierwszego zespołu. W ostatnim sezonie stanowił o sile zespołu, grając w "pierwszej piątce" Heiro niemal w każdym spotkaniu...
Czytaj więcej »

Fulsport Heiro wicemistrzem Podkarpacia w Beach Soccerze

10, 07, 2018
JKS 1909 Jarosław zwycięża w 2. Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia w Beach Soccerze. W emocjonujący finałowym trójmeczu, jedna bramka zadecydowała o tytule zespołu Michał Blok. Drugie miejsce dla Fulsport Heiro Rzeszów, a trzecie dla Projektant Zaczernie. Fulsport Heiro: Jakub Szalacha, Piotr...
Czytaj więcej »

Urodziny Piotra Krawczyka

07, 07, 2018
Dzisiaj świętujemy urodziny razem z Piotr Krawczyk, który reprezentuje barwy Heiro Rzeszów od 2004 roku ! Aktualnie popularny "Kuti" strzela bramki w barwach naszej drużyny beach soccera w 1 lidze. W ostatnim turnieju w Sztutowie zdobył ich w trzech meczach,...
Czytaj więcej »

Łukasz Skowron zawodnikiem Heiro

05, 07, 2018
Kolejny nowy zawodnik w drużynie Heiro Rzeszów, to bardzo dobrze znany na Podkarpaciu z występów w Klub Futsalu Stal Mielec, Łukasz Skowron. Ten filigranowy zawodnik to skrzydłowy, który jest znakomicie wyszkolony technicznie i na pewno będzie dużym wzmocnieniem Heiro. Witamy...
Czytaj więcej »

Jakub Wdowik kolejny sezon z Heiro

03, 07, 2018
Jakub Wdowik na kolejny sezon z Heiro. Znany ze swojej nieustępliwości, wychowanek naszego zespołu, w sezonie 2018/19 nadal będzie walczył o punkty dla naszej drużyny na pierwszoligowych parkietach.
Czytaj więcej »

Beach Soccer: Trzeci mecz, trzecia wygrana

01, 07, 2018
1 liga Beach soccera Fulsport Heiro Rzeszów - KS Sośnica Gliwice 13-5 Bramki dla Fulsport Heiro: Krawczyk 6, Trawka 5, Grzegorz Bekierski, Bartłomiej Przybyło.   Pierwszy turniej w Sztutowie za naszą ekipą beach soccera. Patrząc w tabelę warto wspomnieć, że...
Czytaj więcej »

Skład drużyny

Rafał Piszczek

Polska

Bramkarz

Jakub Szalacha

Polska

Bramkarz

Andrij Łuciw

Ukraina

Zawodnik z pola

Bartłomiej Przybyło

Polska

Zawodnik z pola

Ireneusz Depta

Polska

Zawodnik z pola

Karol Kudyba

Polska

Zawodnik z pola

Łukasz Krawczyk

Polska

Zawodnik z pola

Piotr Codello

Polska

Zawodnik z pola

Piotr Krawczyk

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Brocki

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Fedan

Polska

Zawodnik z pola

Paweł Hady

Polska

Zawodnik z pola

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy