Aktualności

Relacja TVP Opole z meczu Heiro w Brzegu

23, 01, 2019
Heiro Rzeszów pewnie pokonało w meczu wyjazdowym Gredar Brzeg 5-2. TVP Opole w magazynie "Sport Opolski Extra" bardzo dużo miejsca poświęciło futsalowi oraz oczywiście meczowi naszej drużyny. Zapraszamy na materiał wideo.
Czytaj więcej »

Zawodnicy Heiro U-16 poznali rywali w Mistrzostwach Polski

22, 01, 2019
Zawodnicy młodzieżowej drużyny Heiro do lat 16, którzy w niedzielę zdobyli Mistrzostwo Podkarpacia, dzisiaj poznali rywali w Mistrzostwach Polski. W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy turnieju, który w dniach 8-10 lutego rozegrany zostanie w Chrzanowie. Nasza drużyna zagra...
Czytaj więcej »

Zapowiedź VII kolejki Rzeszowskiej Ligi Futsalu

21, 01, 2019
Niezwykle ciekawie zapowiada się VII kolejka Rzeszowskiej Ligi Futsalu. W pierwszym spotkaniu Heiro II Rzeszów podejmie Rzeszów Team, który ma jeszcze szanse na awans do najlepszej czwórki, jednak musi pokonać młodą ekipę Dzików. Warto wspomnieć że występujący w ekipie Heiro...
Czytaj więcej »

Młodzieżowcy Heiro Mistrzami Podkarpacia do lat 16

20, 01, 2019
Miłą niespodziankę sprawili zawodnicy Piotra Ożoga w Mistrzostwach Podkarpacia do lat 16, które w niedzielę (20.01) odbyły się w Kamieniu. Ekipa "Podkarpackich Dzików" sięgnęła po tytuł i jednocześnie zagwarantowała sobie udział w Mistrzostwach Polski w futsalu. W meczu finałowym Heiro...
Czytaj więcej »

Pewna wygrana w Brzegu z Gredarem. Gredar – Heiro 2-5 (1-4)

20, 01, 2019
Po bardzo dobrej pierwszej połowie i ogólnie solidnie rozegranych zawodach, zawodnicy Heiro zainkasowali cenne trzy punkty w pierwszoligowych rozgrywkach. Podopieczni Łukasza Krawczyka szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie i można powiedzieć mieli mecz pod kontrolą. Najpierw z pomocą Heiro przyszedł zawodnik...
Czytaj więcej »

Nowy format magazynu „Łączy nas futsal” / VIDEO

19, 01, 2019
Od Nowego Roku zmienił się format emitowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej, programu "Łączy nas futsal". Prowadzący program Rafał Kędzior postawił na dynamizm, dzięki czemu program ogląda się bardzo przyjemnie. Zapraszamy na materiał.
Czytaj więcej »

W sobotę zagramy w Brzegu (s.18)

18, 01, 2019
W sobotę w Brzegu (godzina 18) Heiro Rzeszów rozpocznie rundę rewanżową rozgrywek 1 ligi futsalu. Rywalem naszego zespołu będzie ekipa Gredaru, z która w pierwszej rundzie nasza drużyna wygrała 3-2. W poprzednim sezonie po bardzo zaciętym sezonie nasza drużyna przegrała...
Czytaj więcej »

Podsumowanie 4. kolejki 3 ligi futsalu

17, 01, 2019
Za nami 4. kolejka 3 ligi grupy 2 (Rzeszów). W meczu na szczycie tabeli Tech-Project Futsal Team Jarosław uległ liderowi Orzeł Wysoka Głogowska 2-4. Ekipa z Jarosławia po tej porażce mocno skomplikowała sobie sytuacje w walce o zwycięstwo w lidze,...
Czytaj więcej »

Podusmowanie 6 kolejki spotkań Rzeszowskiej Ligi Futsalu

15, 01, 2019
W dniu 14.01.2019 r. rozegrana została 6 kolejka gier Rzeszowskiej Ligi Futsalu. Heiro II Rzeszów - Projektant Rzeszów (0:2) 1:6 Heiro II Rzeszów: Szpara, Sieńko - Krawczyk, Starzewski, Rodzinka, Warzybok, Gąsior, Wąsacz, Kaniewski, Kudyba Projektant Rzeszów: Paśko - Bać, Chmiel,...
Czytaj więcej »

Czwarta kolejka 3 ligi przed nami

14, 01, 2019
Przed nami dwie kolejki fazy zasadniczej, a następnie dwie dodatkowe, które dadzą odpowiedź kto sięgnie po zwycięstwo w rozgrywkach 3 ligi gr. 2. W środowy wieczór w hali przy ulicy Miłocińskiej dojdzie do hitowego starcia Orła Wysoka Głogowska z Tech-Projectem...
Czytaj więcej »

Skład drużyny

Rafał Piszczek

Polska

Bramkarz

Andrij Łuciw

Ukraina

Zawodnik z pola

Bartłomiej Przybyło

Polska

Zawodnik z pola

Ireneusz Depta

Polska

Zawodnik z pola

Łukasz Krawczyk

Polska

Zawodnik z pola

Piotr Codello

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Brocki

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Fedan

Polska

Zawodnik z pola

Paweł Hady

Polska

Zawodnik z pola

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy