Aktualności

WIDEO. Podsumowanie rozgrywek Mini Ligi Futsalu

22, 04, 2019
Zakończyły się rozgrywki Mini Ligi Futsalu dla zawodników z roczników 2011 i podobnych. Celem była dobra zabawa i gra w piłkę nożną w hali. W zawodach ligowych zagrało 7 zespołów: RAF Heiro, Rudnianka Urwisy, Orzełek Przeworsk, Bratek Bratkowice, HALO Hyżne,...
Czytaj więcej »

Kolejne zwycięstwo w Extralidze

19, 04, 2019
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy ekipa Heiro 2 w rozgrywkach Extraligi Rzeszów, czyli lidze orlikowej. Tym razem nasza drużyna występująca w 1 lidze pokonała FC Lambadę 5-1. Zawodnikiem meczu wybrano Sebastiana Starzewskiego. Relacja z oficjalnej strony rozgrywek: http://www.rzeszow.extraliga.pl HEIRO 2--LAMBADA 5-1...
Czytaj więcej »

Nowe piłki dla nowej drużyny Heiro

12, 04, 2019
W tym roku "Podkarpackie Dziki" wybiegną na boiska trawiaste, by walczyć o punkty ligowe w znanej i lubianej B-klasie. Tym samym zaopatrzyliśmy się w 20 nowych piłek treningowych Select, u naszego sponsora, którym jest Fulsport. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego...
Czytaj więcej »

WIDEO. Magazyn 1 ligi futsalu (21)

11, 04, 2019
Zapraszamy na najnowszy odcinek Magazynu 1 ligi futsalu, a w nim m.in. bramki z meczu Heiro - GKS Tychy.
Czytaj więcej »

Wygrana w ostatnim meczu domowym. Heiro – GKS Tychy 5-4 (2-1)

10, 04, 2019
W niedzielę (07.04) o godz. 17:00 Heiro Rzeszów rozegrało ostatni domowy mecz w tym sezonie, podejmując GKS Tychy. Mecz zaczął się dla gospodarzy niefortunnie i już w 2 min przegrywali 0:1 po stracie i szybkiej kontrze przyjezdnych. Podopieczni Łukasza Krawczyka...
Czytaj więcej »

Kolejna wygrana w Extralidze na Orliku

04, 04, 2019
Rywalizująca w rozgrywkach Extraligi na boguchwaliskim Orliku, ekipa Heiro 2, wygrała kolejny mecz. Nasz zespół tym razem pokonał SC Drabiniankę 9-3 (3-0). Po 3 bramki strzelili Jacek Czerkowicz (zawodnik meczu), Filip Smoleń oraz Łukasz Krawczyk. Heiro: Sieńko - Krawczyk, Rajdek,...
Czytaj więcej »

Magazyn 1 ligi futsalu (WIDEO)

03, 04, 2019
Zapraszamy na najnowszy odcinek Magazynu 1 ligi futsalu, a w nim m.in. bramki z wyjazdowego meczu Heiro w Gliwicach z GSF.
Czytaj więcej »

„Młode Dziki” w „Jaskini Lwa”

03, 04, 2019
Ostatni mecz ligowy nasza drużyna przegrała z liderującą ekipą GSF Gliwice - Futsal prowadzoną przez trenera reprezentacji Polski Błażej Korczyński. Nie jednak wynik jest istotny w tym momencie dla naszej drużyny, a fakt, że w naszych barwach zagrali zawodnicy z...
Czytaj więcej »

1 liga: Porażka z liderem. GSF Gliwice – Heiro 6-0 (6-0)

03, 04, 2019
Mocno osłabione Heiro przegrało z liderującym w rozgrywkach 1 ligi zespołem GSF Gliwice. Nasza drużyna już w pierwszej połowie straciła 6 bramek. W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ zmianie. Do zakończenia sezonu pozostałe dwie kolejki meczowe, a Heiro ma...
Czytaj więcej »

1 liga: Porażka z Gwiazdą. Heiro – Gwiazda 1-5 (0-2)

27, 03, 2019
W minioną niedzielę (24.03) o godz. 17:00 drużyna Heiro Rzeszów podejmowała u siebie Gwiazdę Ruda Śląska w ramach 19. kolejki 1. Ligi Futsalu. Drużyna Gwiazdy była faworytem tego spotkania (3. miejsce w tabeli i wciąż realne szanse na powrót do...
Czytaj więcej »

Skład drużyny

Rafał Piszczek

Polska

Bramkarz

Andrij Łuciw

Ukraina

Zawodnik z pola

Bartłomiej Przybyło

Polska

Zawodnik z pola

Ireneusz Depta

Polska

Zawodnik z pola

Łukasz Krawczyk

Polska

Zawodnik z pola

Piotr Codello

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Brocki

Polska

Zawodnik z pola

Sebastian Fedan

Polska

Zawodnik z pola

Paweł Hady

Polska

Zawodnik z pola

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy