FUTSAL: Z Bochni bez punktów

W spotkaniu 6. kolejki 1.Ligi Futsalu grupy Południowej drużynę Łukasza Krawczyka czekało starcie z BSF Bochnia. Zawodnicy Heiro bedą chcieli jak najszybciej wymazać to spotkanie z pamięci bowiem dali sobie zaaplikować aż dziesięć bramek.

W spotkanie piorunująco weszli zawodnicy BSF Bochnia, którzy za sprawą Mateusza Matlęgi już w pierwszej minucie meczu mogli cieszyć się z prowadzenia. Gospodarze poszli za ciosem i dwie minuty później ponownie za sprawą Matlęgi po raz drugi umieścili piłkę
w siatce bramki Dominika Niemczyka. Zawodnicy z Bochni nie zamierzali zwalniać tempa i już po minucie użądlili po raz trzeci. Tym razem bramkę zdobył Vasyl Kefa. W siódmej minucie meczu było już 4-0 bowiem swoją drugą bramkę zdobył Kefa. Impas drużynie Podkarpackich dzików udało się przełamać w dziewiątej minucie meczu kiedy to do własnej bramki piłkę wpakował Piotr Matras. Chwilę później w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Sebastian Brocki, czerwoną kartką ukarany został bramkarz Bochni Krystian Jaszczyński, jedenasta minuta spotkania mogła być przełomowa dla losów spotkania, niestety uderzenie Brockiego z rzutu karnego obronił Jakub Smoleń i to zawodnicy z Bochni schodzili do szatni z trzybramkową przewagą.

W drugą część spotkania ponownie lepiej weszli gospodarze, którzy do zdobycia kolejnej bramki potrzebowali jedynie dwóch minut. Piłkę w bramce bramkarza Heiro umieścił Krystian Lewicki. Trzy minuty po bramce Lewickiego hat-tricka skompletował Vasyl Kefa. Podopieczni Marcina Waniczka zdawali się nie zatrzymywać i ósmą już bramkę w tym spotkaniu zdobył Kamil Rynduch. Nasi zawodnicy zdołali jeszcze umieścić piłkę w siatce, co udało się w trzydziestej pierwszej minucie meczu za sprawą Pawła Hadego. Gospodarze przed ostatnim gwizdkiem piłkę w siatce umieścili jeszcze dwukrotnie. Kolejne spotkanie podopieczni Łukasza Krawczyka rozegrają w niedzielę
1o listopada o godzinie 17.00 we własnej hali gdzie gościć bedą ekipę KS AZS UMCS Lublin. Już dziś serdecznie zapraszamy.

BSF Bochnia – Heiro Rzeszów 10-2

Mateusz Matlęga 2′,3′, Vasyl Kefa 4′, 7′, 26′, Krystian Lewicki 23′, 28′ , Kamil Rynduch 29′, 40′, Mateusz Krzymiński 38′ – Piotr Matras 9′ (s.), Paweł Hady 32′
czerwona kartka: Krystian Jaszczyński 11′