Kolejne zwycięstwo w Extralidze

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy ekipa Heiro 2 w rozgrywkach Extraligi Rzeszów, czyli lidze orlikowej. Tym razem nasza drużyna występująca w 1 lidze pokonała FC Lambadę 5-1. Zawodnikiem meczu wybrano Sebastiana Starzewskiego.

Denis Marszał,Bertram Możdzeń

Lider nie zwalnia tempa i jest coraz bliżej wygrania 1-extraligowej tabeli.16-letni Marszał w 4 minucie daje im prowadzenie w meczu,kolejne bramki padają w osotatnich 2 minutach 1 połowy i mamy 3-0 po 20 minutach.Druga połowa to wyrównany mecz,bo Heiro nie atakowało już tak natarczywie a Lambada szukała szans na bramki.Padały dopiero w ostatnich 4 minutach meczu ostatecznie mecz kończy się wynikiem 5-1.Na pochwałę zasługuje najmłodszy na placu boju Denis Marszał,bramkarz Łukasz Latusek który powrócił po kilku meczach przerwy do gry oraz debiutant Wożniak.