Pechowy remis w Nowinach

W sobotnie popołudnie w spotkaniu rozgrywanym awansem z 11. kolejki ekipa Heiro Rzeszów rywalizowała z ekipą Futsal Nowiny. Ponownie hat-trickiem popisał się niezawodny Sebastian Brocki. Mecz zakończył się remisem 4-4. (2-2)

Spotkanie zaczęło się niekorzystnie dla ekipy Podkarpackich Dzików, bowiem piłka po strzale jednego z zawodników gospodarzy odbiła się od pleców Denisa Warzyboka i zatrzepotała w siatce bramki Dominika Niemczyka. Chwilę później drugą bramkę dołożyli zawodnicy gospodarzy. Lecz ekipa Heiro nie złożyła broni, bramkę kontaktową strzałem z dystansu strzelił Sebastian Brocki. Tuż przed końcem pierwszej części gry  udało się wyprowadzić zabójczą kontrę, którą sfinalizował Paweł Hady i na dziewięć sekund przed końcem
w Nowinach był remis (2-2).

Po przerwie ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze, którym znów dopisało szczęście bowiem piłka po strzale odbiła się od Bartka Przybyło i ponownie trzeba było gonić wynik. Do wyrównania parę chwil później doprowadził Brocki, który otrzymał kapitalne podanie od Łukasza Krawczyka. Czwartą bramkę dla Heiro po wrzutce z autu Hadego zdobył Brocki jednocześnie kompletując hat-tricka.
Aby wyrównać drużyna gospodarzy zdecydowała się wycofać bramkarza co znalazło końcowy efekt, zawodnik gospodarzy w sytuacji bramkowej posłał piłkę nad bramkarzem i spotkanie zakończyło się remisem.

Kolejne spotkanie ekipa Łukasza Krawczyka rozegra już w przyszłą niedziele. W hali przy ulicy Miłocińskiej gościć będziemy GKS Tychy, serdecznie zapraszamy.

Futsal Nowiny – Heiro Rzeszów 4-4 (2-2)

Bramki dla Heiro: 3x Brocki, Hady

Heiro: Niemczyk, Sienko- Brocki, Hady, Przybyło, Warzybok, Codello, Wdowik, Krawczyk, Gąsior, Olechowski, Starzewski

Wiadomości