Rezerwy lepsze od Zaczernia

W sobotnie popołudnie w hali IV LO w Rzeszowie druga drużyna Heiro Rzeszów wspierana przez Sebastiana Brockiego w meczu 7. kolejki mierzyła się z zespołem Futsal Team Zaczernie. Dwie bramki dla rzeszowian zdobył Filip Sitek.

Przed tym spotkaniem w ligowej tabeli obie ekipy dzieliły zaledwie dwa punkty, więc stawka pojedynku była wysoka. Strzelanie już w trzeciej minucie rozpoczął zapożyczony z pierwszej ekipy Heiro Rzeszów Sebastian Brocki. Pięć minut później wynik podwyższył Piotr Rodzinka. Tuż przed przerwą trafienie kontaktowe dla Futsal Team Zaczernie zanotował Robert Guzek.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej partii na listę strzelców wpisał się Filip Sitek. Dwie minuty później czwartą bramkę dla Heiro ponownie zdobył Sitek. Na sześć minut przed końcem za sprawą Adriana Nowaka do odrabiania strat rzuciło się Zaczernie jednakże do remisu zabrakło jednej bramki i mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 4-3.

Futsal Team Zaczernie – Heiro Rzeszów 3-4 (1-2)