Starcie z bezpośrednim rywalem, już w niedzielę ! (zapowiedź)

W niedzielę 1 marca Heiro Rzeszów w spotkaniu 16. kolejki 1. ligi grupy południowej rywalizować będzie ze swoim bezpośrednim rywalem w tabeli FC Siemianowice Sląskie. W ligowej tabeli oba zespoły dzieli sześć „oczek”.

Heiro Rzeszów po 15. kolejkach rozegranych na zapleczu Ekstraklasy na swoim koncie zgromadziło 22 punkty co złożyło się na ósmą pozycje w tabeli. Do będącego na piątej pozycji Futsal Team Nowiny „Podkarpackie Dziki” tracą zaledwie trzy punkty. Drużyna FC Siemianowice Sląskie do Heiro traci sześć punktów, więc jeżeli myślą jeszcze o wyższej pozycji w lidze, jutrzejszy mecz muszą wygrać.

W ostatnim ligowym starciu rzeszowianie ograli u siebie AZS Wrocław aż 6-1.  Cztery bramki w tamtym spotkaniu zdobył Sebastian Brocki. Nasi niedzielni rywale w poprzednim spotkaniu ulegli 1-3 drużynie BSF Bochnia.  W poprzednim starciu pomiędzy tymi zespołami w Rzeszowie górą byli zawodnicy Piotra Ożoga, którzy zdołali zaaplikować siemianowiczanom pięć bramek. Dwie bramki dla Heiro wówczas zdobył Paweł Hady. Początek spotkania w Siemianowicach Sląskich o godzinie 17.00.

Wiadomości