Wygrywamy mecz na szczycie. Heiro – Start Borek Stary 3-1.

W niedzielne przedpołudnie, Heiro w ramach rozgrywek rzeszowskiej A-klasy podejmowało Start Borek Stary. Rywale do niedzielnego spotkania jeszcze nie przegrali spotkania ligowego. Ekipa Piotr Ożoga zagrała jedna znakomite zawody i mimo osłabień kadrowych pewnie zainkasowała 3 punkty.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla „Podkarpackich Dzików”, bowiem w 2. minucie meczu, głową piłkę do bramki Startu skierował Słamowir Cieśla. W 41 minucie na 2-0 podwyższa Igor Skalski. Piłkę z rzutu wolnego wrzuca Łeski, Krupa zagrywa do Skalskiego, który strzałem po dalszym słupku zdobywa gola.

W 61 minucie Łeski jest faulowany w sytuacji sam na sam i sędzia dyktuje rzut karny dla Heiro. Strzał Głowacza zostaje obroniony, ale skuteczną dobitką popisuje się Marceli Haligowski. Wynik 3-0.

W końcówce meczu Heiro należał się rzut karny, ale arbiter nie zatrzymał gry i goście mogli wyprowadzić kontrę z której zdobyli honorową bramkę.

Po 12 kolejkach Heiro zajmuje 4 miejsce w tabli z 24 punktami.

Heiro Rzeszów – Start Borek Stary 3-1 (2-0)