Archiwum
Tapety Heiro na twój komputer !
14, 04, 2011
Zapraszamy do pobrania tapet naszej drużyny. Do wyboru dwie wersje kolorystyczne czarna i granatowa. (więcej…)
Czytaj więcej »
Przypomnienie o składkach
13, 04, 2011
Prezes przypomina zawodnikom Heiro o opłaceniu zaległych składek. Składka wynosi 10 zł/miesięcznie. Można to uczynić na dzisiejszym treningu !
Czytaj więcej »
UNIQUE FREESTYLE FOOTBALL SHOWS
12, 04, 2011
Tomasz Nowak, manager grupy UNIQUE FREESTYLE FOOTBALL SHOWStel. 726 836 535gg. 3665728email. pokazyfreestyle@gmail.com1.OFERTA POKAZÓW!Oferujemy występy jedynej, profesjonalnej, z ogromnym doświadczeniem podkarpackiej grupy freestyle football UNIQUE FREESTYLE FOOTBALL SHOWS. Jest to niesamowity pokaz freestyle'u piłkarskiego prezentowany w formie wielkiego SHOW, niczym...
Czytaj więcej »
W środę trening oraz impreza integracyjna zespołu juniorów !
12, 04, 2011
W środę o godz. 16:30 odbędzie się trening na hali CKU (ul. Sucharskiego 4 w Rzeszowie) a po nim wszystkich juniorów Prezes oraz Rada Drużyny Młodzieżowej zaprasza na spotkanie integracyjne. (więcej…)
Czytaj więcej »
Jaki będzie sezon 2011/12 ? (cz. 1)
11, 04, 2011
Niezbyt pomyślnie zaprezentowało się Heiro w sezonie 2010/11 II ligi futsalu zajmując ostatecznie szóstą pozycję na siedem zespołów. Jak jednak łatwo można zauważyć "Dziki" kiepskie sezony przeplatają z bardzo udanymi. Jaki zatem będzie sezon 2011/12 ? (więcej…)
Czytaj więcej »
Heiro zaprasza byłych i obecnych zawodników na turniej !
09, 04, 2011
Już w nabliższą sobotę (16 kwietnia br.) na hali Miłocin odbędzie się mini turniej udziałem byłych i obecnych gracz Heiro. (więcej…)
Czytaj więcej »
Po spotkaniu klubów piłkarskich w Ratuszu
09, 04, 2011
W Urzędzie Miasta a konkretniej w Ratuszu odbyło się w piątek spotkanie z udziałem 11 rzeszowskich klubów piłkarskich. (więcej…)
Czytaj więcej »
Heiro U-16: Minimalna porażka z Hesedem Tarnów
08, 04, 2011
Heiro U16 przegrało w meczu sparingowym z Hesedem Tarnów U16 3-4 (1-2). Bramki dla "Podkarpackich Dzików" strzelili: Depta Ireneusz 2, Bargiel Dariusz 1. Mecz rozegrano w Rzeszowie na hali Miłocin. Rewanż zaplanowano na początek maja.Jeżeli chcesz grać w Heiro zapraszamy...
Czytaj więcej »
W poniedziałek trening bramkarski i dla chętnych
08, 04, 2011
W poniedziałek (godz. najprawdopodobniej 17) na boiskach przy ul. Wiktora będą trenować bramkarze Heiro (OBOWIĄZKOWO !!!). Zapraszamy też zawodników z pola do uczestniczenia w zajęciach. Kliknij w mapę aby ją powiększyć !
Czytaj więcej »