Archiwum
Treningi w czwartek i piątek
24, 03, 2011
W czwartek (godz. 18) i piątek (godz. 19:30) na hali ZSKU przy ul. Sucharskiego odbędą się treningi Heiro.
Czytaj więcej »
Mecz Pucharu Ligi z Tomy Więcpol (20:30)
23, 03, 2011
Dzisiaj Heiro rozegra mecz półfinału Pucharu Ligi ALP z zespołem Tomy Więcpol Stobierna (godz. 20:30). Spotkanie rozegrane zostanie na hali Miłocin. Kto może niech pojawi się na meczu !Jest to ostatnie spotkanie w tym sezonie.
Czytaj więcej »
Oceniamy samych siebie !!!
22, 03, 2011
Przypominamy zawodnikom młodzieżowym (roczniki 1992 i młodsi) o konieczności dostarczenia trenerowi karty na której znaleźć się mają: (więcej…)
Czytaj więcej »
Nowy Zarząd ! Nowa Nazwa ! Nowe Heiro ?
22, 03, 2011
Informujemy, iż zmieniona została nazwa naszego klubu. Obecnie pełna, oficjalna nazwa klubu brzmi Rzeszowska Akademia Futsalu "Heiro" (poprzednio Stowarzyszenie "Heiro Futsal"). Nastąpiły też zmiany w Zarządzie. (więcej…)
Czytaj więcej »
Żartem: Tomasz Zawora w reklamie Shella !
21, 03, 2011
Rozpoczynamy nowy cykl na stronie Heiro. Cykl "Żartem" (tytuł roboczy) będzie opisywał w zposób zabawny naszych zawodników, rywali a także inne tematy. (więcej…)
Czytaj więcej »
Piłki dla zawodników z grupy U-14
21, 03, 2011
Zawodnicy z Heiro U-14 otrzymali na dzisiejszym treningi piłki Select do treningu. Sprzęt należy przynosić na każdy trening drużyny. (więcej…)
Czytaj więcej »
ALP: Wygrana z Geokartem
21, 03, 2011
Heiro pokonało w meczu Ekstraligi ALP druzynę Geokartu 5-2. W środę Heiro zagra jeszcze w Pucharze Ligi z Tomy Więcpol Stobierna.
Czytaj więcej »
Mecz z Geokartem dzisiaj na hali Miłocin (g. 18:50)
21, 03, 2011
Dzisiaj na hali Miłocin ostatnie mecz ligi środowiskowej. W meczu Ekstraligi Heiro zagra z Geokartem. Nasz zespół po niudanej końcówce spadł z drugiego na czwarte miejsce na którym zakończy sezon ligowy. Początek spotkania o godz. 18:50.
Czytaj więcej »
Ireneusz Depta powołany do kadry Podkarpacia U-14
21, 03, 2011
Zawodnik Heiro Rzeszów, Ireneusz Depta został powołany na mecz reprezentacji Podkarpacia U-14. Spotkanie rozegrane zostanie 26 marca o godz. 14:30 na hali Miłocin. Zbiórka zawodnik o godz. 13 na hali !
Czytaj więcej »
Dzisiaj trening dla U-14
21, 03, 2011
Dzsiaj o godz. 17 przy hali na Młocinie odbędzie się obowiązkowy trening dla zawodników Heiro U-14 ( z wyłączeniem Ireneusza Depty). Na trening należy zabrać wypełnioną katkę (kto ma to koniecznie z zeszytu Młodzież w działaniu) na któej należy wypisać:...
Czytaj więcej »