Archiwum
Mecz Ekstraklasy Futsalu na zywo w internecie
10, 03, 2011
Mecz 17 kolejki Futsal Ekstraklasy pomiędzy Auto Mark Borutą Zgierz a Red Devils Chojnice mozna będzie oglądać w internecie. Początek piątkowego meczu o godz. 19:30 ! Relacja na żywo dostępna będzie pod adresami:www.kpsport.pl www.futsalekstraklasa.plwww.popler.tv/Futsal
Czytaj więcej »
II liga: Zmiana godziny meczu z Lublinem
10, 03, 2011
Na prośbe ekipy AZSu Lublin sobotni mecz w ramach II ligi z Heiro rozegrany zostanie o godz. 19:30 na hali Miłocin w Rzeszowie (ul. Miłocińska 42 przy Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości - Rolnik).
Czytaj więcej »
II liga: Heiro – MKF Grajów 3-5 (1-2)
05, 03, 2011
Heiro uległo w meczu II ligi futsalu gr.3 liderowi MKF Grajów 3-5 (1-2). Trzy bramki dla rzeszowskiej drużyny strzelił kapitan Piotr Krawczyk. (więcej…)
Czytaj więcej »
W sobotę mecz z Grajowem (g. 19:30)
04, 03, 2011
W sobotę na hali Miłocin (ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie) Heiro rozegra przedostatnie spotkanie w ramach rozgrywek II ligi futsalu. Rywalem będzie lider MKF Grajów. W pierwszym meczu Grajów pokonał Heiro 4-3 (0-3). Zbiórka na mecz o godz. 18:30 !!!
Czytaj więcej »
Mecz ligi środowiskowej dzisiaj o 19:40
02, 03, 2011
Dzisiaj o godz. 19:40 na hali Miłocin nasz zespół zagra w ćwierćfinale Pucharu Ligi ALP z zespołem Geokartu.
Czytaj więcej »
W czwartek i piątek nie ma treningu
02, 03, 2011
W czwartek i piątek nie będzie treningu. W środę trening o 16:30 na hali CKU.
Czytaj więcej »
Wyjazd na Euro – WOLNE MIEJSCA
22, 02, 2011
Posiadamy dwa miejsca na wyjazd do Bielsko-Białej 25-27 lutego br. na eliminacje Mistrzostw Europy. Koszt wyjazdu 120 zł (dojazd, noclegi, wstęp na mecze).Kontakt: Łukasz Krawczyk tel. 600 418 812, futsal@heiro.pl
Czytaj więcej »
W czwartek zebranie sprawozdawczo-wyborcze !
22, 02, 2011
W czwartek w siedzibie klubu (Lewakowskiego 5A/6 w Rzeszowie) odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Prezes omówi lata 2007-2011 w których przewodniczył klubowi.Wybierzemy nowe władze i omówimy przyszłość klubu. Początek o godz. 18, zakończenie planowane na godz 20 . Proszę o punktualność !Spotkanie...
Czytaj więcej »
II liga: Heiro wygrywa w Tryńczy !
20, 02, 2011
Heiro wygrało w swoim ostatnim wyjazdowym spotkaniu II ligi w tym sezonie w Tryńczy z miejscowym Góralem 4-3 (3-2). (więcej…)
Czytaj więcej »
Powołania na mecz z Góralem
19, 02, 2011
W niedzielę o godz. 17 Heiro rozegra ostatni mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek II ligi futsalu. W Tryńczy zagramy z miejscowym Góralem. Poniżej powołania na spotkanie ! (więcej…)
Czytaj więcej »