1 liga: Kolejny remis Heiro. Heiro – Maxfarbex 4-4 (2-1) /video/

W sobotę (20.10.2018 r.) o godz. 18:00 drużyna Heiro Rzeszów rozegrała mecz 5. kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu podejmując u siebie drużynę Maxfarbex Busko Zdrój.

Już w 6 min meczu drużyna przyjezdna otworzyła wynik meczu, strzelając mocno z rzutu wolnego w słupek, a piłka wpadła do bramki po odbiciu od pleców niefortunnie interweniującego Krystiana Kozaka. W 15 min po składnej akcji „Rzeszowskich Dzików” był już remis, również po samobójczym golu bramkarza – Jakub Wdowik strzale na raty, a piłka po słupku odbija się od bramkarza gości. Chwilę później (16 min) trener Rzeszowian – Łukasz Krawczyk bierze „czas” i instruuje swoich zawodników jak mają wykonać rzut wolny. Kapitan drużyny Bartłomiej Przybyło podaje do Pawła Hadego, a ten strzela gola na 2:1.

Po przerwie, w 24 min mamy kolejnego gola samobójczego zespołu Heiro – tym razem niefortunnie interweniuje Andriej Lutsiv po wstrzeleniu piłki z prawej strony boiska. Pięć min później (29 min) drużyna gospodarzy znowu wychodzi na prowadzenie – długi wyrzut bramkarza Krystiana Kozaka, przyjęcie Piotra Codello, szybkie odegranie do Łukasza Krawczyka i asysta na lewą stronę do Łukasza Skowrona. Nieustępliwa drużyna z Buska Zdroju na sześć min do końca zaczyna grać z „wycofanym bramkarzem” szukając swojej szansy … co udaje się pierwszy raz w 35 min meczu. W odpowiedzi (36 min) Łukasz Krawczyk znowu asystuje Łukaszowi Skowronowi i Heiro po raz kolejny wychodzi na prowadzenie (4:3). Niestety dla gospodarzy na minutę przed końcem, goście doprowadzają do remisu (4:4), również w sytuacji z „wycofanym bramkarzem”. W ostatnich 10 sek Paweł Hady miał jeszcze szansę strzelić gola z „przedłużonego karnego”, jednak górą był bramkarz gości.
Następny mecz czeka Heiro Rzeszów, z dotychczasowym liderem tabeli, na wyjeździe w Polkowicach już w następną niedzielę 28.10.2018 r.

5 kolejka 1 ligi futsalu
Heiro Rzeszów – Maxfarbex Busko-Zdrój 4-4 (2-1)
0-1 Taler ‚7
1-1 Wdowik ’15
2-1 Hady ’17
2-2 Lutsiv (sam.) ’25
3-2 Skowron ’30
3-3 Przeniosło ’32
4-3 Skowron ’37
4-4 Taler ’39

Heiro: Krystian Kozak, Rafał Piszczek – Bartłomiej Przybyło, Ireneusz Depta, Paweł Hady, Jakub Wdowik oraz Piotr Codello, Łukasz Krawczyk, Andriy Lutsiv, Skowron Łukasz, Sebastian Fedan, Sebastian Starzewski, Mateusz Zasadny.

 

Skrót meczu

 

Wiadomości

10, 10, 2018

Zapraszamy do gry w Rzeszowskiej Lidze Futsalu

Rozpoczynamy oficjalne zapisy do kolejnej 8. edycji Rzeszowska Liga Futsalu. W poprzednim sezonie tytuł mistrzowski padł łupem Heiro Rzeszów II,...
Czytaj więcej »