Tabela – piłka nożna (klasa A)

Tabela A1 Rzeszów - 2020/21

1 Wisłok Strzyżów 16 42
2 Plantator Nienadówka 16 40
3 Heiro Rzeszów 16 32
4 Piast Nowa Wieś 16 32
5 Start Borek Stary 16 31
6 Grunwald Rzeszów 16 30
7 LKS Trzebownisko 16 28
8 ŁKS Łukawiec 16 25
9 Iskra Zgłobień 16 22
10 Novi Nosówka 16 20
11 Trzcianka Trzciana 16 19
12 Rudnianka Rudna Wielka 16 18
13 Grom Mogielnica 16 14
14 Korona II Rzeszów 17 13
15 Albatros Szufnarowa 16 6
16 Victoria Budy Głogowskie 16 5
17 Diament Pstrągowa 16 3

Kolejka #1

gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:1:1 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-02 11:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:12:0 (6:0)
gosc logo Diament Pstrągowa
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:1:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:1:0 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:1:2 (:)
gosc logo Novi Nosówka
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:2:3 (:)
gosc logo Start Borek Stary

Kolejka #2

2020-08-09 11:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:0:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:0:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:1:1 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:0:1 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:2:2 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:4:9 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-08-08 18:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-08-08 17:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:4:0 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa

Kolejka #3

2020-08-16 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:5:1 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:4:2 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-08-16 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:1:0 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:2 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:2 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-08-09 14:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:1 (1:1)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-08-16 16:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:7 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:5:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa

Kolejka #4

2020-08-23 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:3:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:2 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:6 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:12 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:3:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:2:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:1:2 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-08-22 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:2 (0:1)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #5

2020-08-26 17:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:0:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:2:1 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:2:3 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:8:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:3:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:4:3 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-08-26 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:5:2 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie

Kolejka #6

2020-08-30 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:1:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-08-30 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:1:4 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-29 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:0:5 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-08-30 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:4:3 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-08-30 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:4:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-30 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:0:6 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-29 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-30 14:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica

Kolejka #7

2020-09-06 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:4:2 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:1 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-09-06 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:4:1 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:4:3 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:0 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:2:5 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:12 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:6:3 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #8

2020-09-13 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:1:3 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:3:6 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:5 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:5 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:4 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-09-13 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:3:2 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka

Kolejka #9

2020-09-20 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:3:0 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-09-20 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:6:2 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:5:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:1 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:1:1 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:1 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:1:1 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #10

2020-09-27 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:6 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Rudnianka Rudna Wielka
wynik:3:3 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-09-27 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:0:6 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:5 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:1:4 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:0:1 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:1 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec

Kolejka #11

2020-10-04 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:1:0 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-10-04 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:0:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:1 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:0 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:4:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:4 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #12

2020-10-10 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:2:1 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-10-10 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:2 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-10-11 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-10-11 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:2:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-10-11 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:2 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-10-15 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:8:0 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-10-10 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:2 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-10-10 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:1:6 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś

Kolejka #13

2020-10-17 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-10-17 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:0:1 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-10-17 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:5:0 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-10-18 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:4:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-10-18 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:2:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-10-18 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:4:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-10-18 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:3:3 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-11-15 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:1 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów

Kolejka #14

2020-10-24 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:6:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-10-24 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:1 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-10-25 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:1:1 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-10-25 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:2:2 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-10-25 00:00
gospodarz logo Rudnianka Rudna Wielka
wynik:1:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-11-14 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:2:2 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-11-15 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:4:0 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-11-15 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:1:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-11-21 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:1:0 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień

Kolejka #15

2020-10-31 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:2 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:6 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:0:2 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:0:4 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:3:2 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-10-31 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:2:1 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:2:2 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-10-31 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:4 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka #16

2020-11-07 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:1:1 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-11-08 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:2:4 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-11-08 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:1 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-11-08 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:2 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-11-08 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:5:2 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-11-08 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:2:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-11-14 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:3:0 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-11-18 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:3:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka

Kolejka #17

2020-11-11 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:4:1 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:1:1 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:0:2 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:1 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:2:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:4:2 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-11-11 00:00
gospodarz logo Rudnianka Rudna Wielka
wynik:0:1 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy