Tabela – piłka nożna (klasa A)

Tabela A1 Rzeszów - 2020/21

1 Plantator Nienadówka 11 31
2 Wisłok Strzyżów 10 28
3 Start Borek Stary 10 26
4 Heiro Rzeszów 11 21
5 Grunwald Rzeszów 11 19
6 ŁKS Łukawiec 10 18
7 Piast Nowa Wieś 10 18
8 Novi Nosówka 10 15
9 LKS Trzebownisko 11 15
10 Iskra Zgłobień 10 14
11 Grom Mogielnica 11 13
12 Trzcianka Trzciana 10 11
13 Rudnianka Rudna Wielka 10 11
14 Korona II Rzeszów 10 5
15 Albatros Szufnarowa 11 2
16 Victoria Budy Głogowskie 10 1
17 Diament Pstrągowa 10 0

Kolejka #1

gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:1:1 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-02 11:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:12:0 (6:0)
gosc logo Diament Pstrągowa
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:1:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:1:0 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:1:2 (:)
gosc logo Novi Nosówka
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:2:3 (:)
gosc logo Start Borek Stary

Kolejka #2

2020-08-09 11:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:0:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:0:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:1:1 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:0:1 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:2:2 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-09 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:4:9 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-08-08 18:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-08-08 17:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:4:0 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa

Kolejka #3

2020-08-16 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:5:1 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:4:2 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-08-16 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:1:0 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:2 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:2 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-08-09 14:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:1 (1:1)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-08-16 16:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:7 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-16 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:5:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa

Kolejka #4

2020-08-23 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:3:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:2 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:6 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:12 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:3:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:2:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-23 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:1:2 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-08-22 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:2 (0:1)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #5

2020-08-26 17:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:0:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:2:1 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:2:3 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:8:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:3:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-08-26 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:4:3 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-08-26 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:5:2 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie

Kolejka #6

2020-08-30 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:1:1 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-08-30 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:1:4 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-08-29 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:0:5 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-08-30 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:4:3 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-08-30 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:4:0 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-08-30 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:0:6 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-08-29 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:1 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-08-30 14:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica

Kolejka #7

2020-09-06 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:4:2 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:1 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-09-06 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:4:1 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:4:3 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:0 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:2:5 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:12 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-09-06 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:6:3 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #8

2020-09-13 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:1:3 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:3:6 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Diament Pstrągowa
wynik:0:5 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:1:5 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:0:4 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-09-13 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:3:2 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:2 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-13 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka

Kolejka #9

2020-09-20 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:3:0 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-09-20 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:6:2 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:5:1 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:1 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:1:1 (:)
gosc logo Rudnianka Rudna Wielka
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:1 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-20 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:1:1 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #10

2020-09-27 00:00
gospodarz logo Korona II Rzeszów
wynik:1:2 (:)
gosc logo Piast Nowa Wieś
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Victoria Budy Głogowskie
wynik:1:6 (:)
gosc logo Trzcianka Trzciana
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Rudnianka Rudna Wielka
wynik:3:3 (:)
gosc logo Novi Nosówka
2020-09-27 00:00
gospodarz logo LKS Trzebownisko
wynik:0:6 (:)
gosc logo Start Borek Stary
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Albatros Szufnarowa
wynik:2:5 (:)
gosc logo Iskra Zgłobień
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Grom Mogielnica
wynik:1:4 (:)
gosc logo Wisłok Strzyżów
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Grunwald Rzeszów
wynik:0:1 (:)
gosc logo Plantator Nienadówka
2020-09-27 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:1 (:)
gosc logo ŁKS Łukawiec

Kolejka #11

2020-10-04 00:00
gospodarz logo Plantator Nienadówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo Korona II Rzeszów
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Wisłok Strzyżów
wynik:1:0 (:)
gosc logo Grunwald Rzeszów
2020-10-04 00:00
gospodarz logo ŁKS Łukawiec
wynik:0:1 (:)
gosc logo Grom Mogielnica
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Start Borek Stary
wynik:3:1 (:)
gosc logo Albatros Szufnarowa
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:2:0 (:)
gosc logo LKS Trzebownisko
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Trzcianka Trzciana
wynik:1:0 (:)
gosc logo Diament Pstrągowa
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Piast Nowa Wieś
wynik:4:1 (:)
gosc logo Victoria Budy Głogowskie
2020-10-04 00:00
gospodarz logo Iskra Zgłobień
wynik:1:4 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #12

2020-10-11 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:: (:)
gosc logo Start Borek Stary

Kolejka #13

2020-10-18 00:00
gospodarz logo Novi Nosówka
wynik:: (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy