Sponsorzy RLF

Rzeszowska Akademia Futsalu HEIRO zaprasza firmy i osoby fizyczne do promocji poprzez sport. Atrakcyjne pakiety sponsorskie z przejrzystą informacją wykorzystania środków oraz dbanie o profesjonalny wizerunek drużyny z pewnością przyczyni się do pozytywnego odbioru Państwa przedsiębiorstwa przez obecnych i przyszłych klientów.
Kontakt w sprawie reklamy: Łukasz Krawczyk – prezes tel. 600 418 812, e-mail: futsal@heiro.pl

 

Sponsor Tytularny

Firma „HEIRO” istnieje na rynku opakowaniowym od 1993 roku. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń i materiałów opakowaniowych. Dbamy o to aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z jakości usług jakie oferujemy, dlatego w naszej ofercie staramy się umieszczać towary najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jako nieliczni dysponujemy własnym serwisem naprawczym co daje Państwu pewność szybkiego usunięcia usterki w przypadku nawet najdrobniejszej awarii. Zamówienia realizujemy (w zależności od miejsca dostarczenia) w ciągu 1-3 dni, własnym, bezpłatnym transportem *. Oprócz jakości jaka kojarzona jest od lat z naszą firmą uzyskaliśmy również możliwość sprzedaży w najatrakcyjniejszych cenach na rynku. Dla stałych odbiorców oraz odbiorców hurtowych oferujemy korzystne formy płatności a także atrakcyjne rabaty.

Sponsor Złoty

Sprawdż naszą ofertę na sezon 2017/18 (1.08.2017-30.07.2018) – KLIKNIJ

OBECNIE BRAK. Zapraszamy do współpracy.

Sezon 2016/17

SKLEP ZDROWIA | www.sklepzdrowia.eu

SKLEP ZDROWIA to internetowy sklep z suplementami diety firmy CaliVita® International. W naszej ofercie znajduje się ok. 100 produktów dostępnych w seci globalnej. Stwarza to możliwość szerokiego wyboru preparatów w zależności od wieku, płci, zapotrzebowania a nawet grupy krwi.

TELEWIZJA RZESZÓW | www.tvp.pl/rzeszow

Telewizja Rzeszów to oddział regionalny Telewizji Polskiej, kóry zasięgiem obejmuje południowo-wschodnią Polskę.

RADIO RZESZÓW

Polskie Radio Rzeszów to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych w regionie.

GALERIA HANDLOWA NOWY ŚWIAT | www.galeria-nowyswiat.pl

Centrum handlowe zlokalizowane na ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie.

TOR GOKARTOWY RESKART | www.reskart.pl

Największy halowy tor gokartowy w Rzeszowie. Zapraszamy na Hoffmanową 19 w Rzeszowie !

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy