Informacje RLF

Sezon 2018/19 ruszy w listopadzie br. W rozgrywkach Rzeszowskiej Ligi Futsalu (RLF) mogą brać udział drużyny składające się z zawodników 16 letnich i starszych.

Mecze:
Mecze rozgrywane są przede wszystkim w poniedziałki wieczorem (ewentualnie możliwe jest rozgrywanie wybranych meczów w środą lub czwartek). Nie planujemy rozgrywania spotkań w weekendy. Mecze trwają w zależności od klasy rozgrywkowej 2 x 20 minut lub 2 x 15 minut. Zespoły rywalizują w maksymalnie 14-osobowych składach z możliwością zmian lotnych. Na boisku drużyny rywalizują w systemie 4 + bramkarz.

Mistrz w Lidze Mistrzów
Zwycięzca Ekstraklasy Rzeszowskiej Ligi Futsalu kwalifikuje się do finałów Futsalowej Podkarpackiej Ligi Mistrzów, która rozegrana zostanie w Cmolasie w dn. 2 marca 2019 r. Wpisowe pokrywa organizator RLF.

Sędziowie:
Mecze prowadzone są przez licencjonowanego sędziego PZPN Futsal, wg. przepisów futsalu z drobnymi korektami pozwalającymi sprawne prowadzenie rozgrywek (m.in. czas niezatrzymywany).

Hala: ul. Miłocińska 42 w Rzeszowie
Pełnowymiarowa hala do gry w futsal z trybunami (200 miejsc siedzących) oraz szatniami z natryskami. Hala wyposażona jest w elektroniczną tablicę wyników. Parking przy hali.