Terminarz

Kolejka #1

2019-09-22 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:1:6 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-09-22 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:6:3 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2019-09-22 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:1:4 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-09-22 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-09-22 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:3:6 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-09-22 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:2:6 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #2

2019-09-29 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:4:5 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-09-29 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:2 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice
2019-09-29 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:7:5 (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2019-09-28 19:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:6:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-09-29 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:6:3 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2019-09-29 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:2:6 (:)
gosc logo FC Siemianowice

Kolejka #3

2019-09-29 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:8:3 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-09-06 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:8 (1:2)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2019-10-07 08:54
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:3:7 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-10-06 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:8:8 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-10-06 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:5:3 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice
2019-10-07 10:26
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:4:2 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław

Kolejka #4

2019-10-13 13:30
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:2:4 (0:1)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-10-12 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:10:1 (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2019-10-13 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:4:6 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2019-10-13 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:1:6 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-10-13 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:5:4 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-10-27 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:5:3 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #5

2019-10-20 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:2:1 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-10-20 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:2 (2:0)
gosc logo FC Siemianowice
2019-10-20 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:4:2 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2019-10-20 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:2:1 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-10-20 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:2 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-10-20 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:3:1 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #6

2019-11-02 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:5:3 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-11-02 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:3:4 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-11-03 17:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:10:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-11-03 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:7:6 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-11-03 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:3:5 (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2019-11-03 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:2:5 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #7

2019-11-10 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:4 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-11-09 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:1 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2019-11-10 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:0:3 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2019-11-10 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:6:1 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2019-11-10 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:1:3 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-11-10 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:2:4 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #8

2019-11-17 15:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:7:4 (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2019-11-17 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:4:1 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-11-17 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:10:2 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2019-11-17 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:9:1 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice
2019-11-17 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:4:0 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-11-17 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:2:3 (:)
gosc logo Berland Komprachcice

Kolejka #9

2019-11-23 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:1:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-11-23 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:6:8 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2019-11-23 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:1 (:)
gosc logo FC Siemianowice
2019-11-23 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:3:1 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2019-11-23 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:4:2 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2019-11-24 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:4 (0:2)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #10

2019-12-07 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:1:1 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2019-12-07 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:4:7 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-12-07 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:4:5 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-12-07 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:7:1 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-12-07 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:5 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-12-07 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:3:3 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #11

2019-11-30 18:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:4 (2:2)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-02-14 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:6:3 (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2020-02-08 20:36
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:4:2 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2019-12-14 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:3:2 (:)
gosc logo FC Siemianowice
2019-12-14 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:6:4 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2019-12-14 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:8:2 (:)
gosc logo Sośnica Gliwice

Kolejka #12

2020-01-12 17:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:2:0 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-01-11 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:6:3 (:)
gosc logo GKS Tychy
2020-01-11 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:7:2 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2020-01-11 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:4:1 (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-01-11 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:2:2 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2020-01-11 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:7 (:)
gosc logo Górnik Polkowice

Kolejka #13

2020-01-19 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:3 (3:1)
gosc logo Gredar Brzeg
2020-01-18 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:3:1 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2020-01-18 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:0:2 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2020-01-18 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:3:5 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2020-01-18 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:4:4 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2020-01-18 00:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:11:5 (:)
gosc logo AZS UP Wrocław

Kolejka #14

2020-01-25 18:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:6:0 (3:0)
gosc logo Heiro Rzeszów
2020-02-08 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:3:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2020-01-25 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:3 (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-01-26 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:5:8 (:)
gosc logo BSF Bochnia
2020-01-26 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:6:2 (:)
gosc logo GKS Tychy
2020-04-01 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:: (:)
gosc logo Górnik Polkowice

Kolejka #15

2020-02-14 20:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:8 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2020-02-16 18:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:3:6 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2020-02-16 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:4:4 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2020-02-16 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:7:5 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2020-02-15 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:3:1 (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-02-16 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:6:1 (2:1)
gosc logo AZS UP Wrocław

Kolejka #16

2020-03-01 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:: (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2020-03-01 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:: (:)
gosc logo BSF Bochnia
2020-03-01 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:: (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2020-03-01 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:: (:)
gosc logo GKS Tychy
2020-03-01 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:: (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2020-03-01 17:00
gospodarz logo FC Siemianowice
wynik:: (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #17

2020-03-07 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:: (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2020-03-07 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:: (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2020-03-07 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:: (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2020-03-07 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:: (:)
gosc logo AZS UP Wrocław
2020-03-07 00:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:: (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-03-08 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:: (:)
gosc logo BSF Bochnia

Kolejka #18

2020-03-14 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:: (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-03-14 00:00
gospodarz logo BSF Bochnia
wynik:: (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2020-03-14 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:: (:)
gosc logo GKS Tychy
2020-03-14 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko Zdrój
wynik:: (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2020-03-14 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:: (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2020-03-14 18:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:5 (2:4)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #19

2020-03-21 00:00
gospodarz logo AZS UP Wrocław
wynik:: (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2020-03-21 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:: (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2020-03-21 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:: (:)
gosc logo Maxfarbex Busko Zdrój
2020-03-21 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:: (:)
gosc logo FC Siemianowice
2020-03-21 00:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:: (:)
gosc logo BSF Bochnia
2020-03-21 18:00
gospodarz logo Górnik Polkowice
wynik:: (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #20

2020-03-28 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:: (:)
gosc logo Górnik Polkowice
2020-03-29 17:00
gospodarz logo Sośnica Gliwice
wynik:: (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #21

2020-04-04 18:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:: (:)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #22

2020-04-18 18:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:: (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy