Terminarz

Kolejka #1

2018-09-23
gospodarz logo Odra Opole
wynik:4:2 (1:1)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-09-23
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:5:3 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-09-22
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:4:1 (:)
gosc logo KS Polkowice
2018-09-23
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:1 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2018-10-17 19:30
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:1:3 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2018-11-10 18:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:4:0 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny

Kolejka #2

2018-09-30
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:2 (2:1)
gosc logo Gredar Brzeg
2018-09-30
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:2:2 (:)
gosc logo Odra Opole
2018-09-30
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:9:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-09-30
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:5:6 (:)
gosc logo GKS Tychy
2018-09-30
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:6:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2018-09-30
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:2:1 (:)
gosc logo GSF Gliwice

Kolejka #3

2018-10-06 15:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:7 (2:1)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-10-07
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:2:0 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2018-10-07
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:9:2 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2018-10-07
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:4:1 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2018-10-07
gospodarz logo Odra Opole
wynik:3:6 (:)
gosc logo KS Polkowice
2018-10-07
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:6:6 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój

Kolejka #4

2018-10-14 16:30
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:1:1 (0:0)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-10-13 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:1:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-10-13 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:4:2 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2018-10-13 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:2:3 (:)
gosc logo Odra Opole
2018-10-13 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:1:5 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2018-10-13 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:8:1 (:)
gosc logo GKS Tychy

Kolejka #5

2018-10-20 18:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:4 (2:1)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2018-10-21 16:30
gospodarz logo Odra Opole
wynik:3:4 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2018-10-21 15:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:10:4 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2018-10-21 17:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:1:3 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2018-10-21 17:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:2 (:)
gosc logo KS Polkowice
2018-10-21 18:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:2:3 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny

Kolejka #6

2018-10-28 17:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:5:2 (1:0)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-10-27 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:3:8 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2018-10-27 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:1:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-10-27 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:0 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2018-10-27 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:4:0 (:)
gosc logo Odra Opole
2018-10-27 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:3:3 (:)
gosc logo Berland Komprachcice

Kolejka #7

2018-11-04 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:2 (3:1)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2018-11-03 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:2:2 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2018-11-03 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:2:6 (:)
gosc logo GKS Tychy
2018-11-03 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:1:5 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2018-11-03 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:2:4 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2018-11-03 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:4:6 (:)
gosc logo KS Polkowice

Kolejka #8

2018-11-18 18:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:1 (2:0)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-11-17 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:4:7 (:)
gosc logo KS Polkowice
2018-11-17 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:5:1 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2018-11-17 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:9:1 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-11-17 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:4:2 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2018-11-17 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:3:3 (:)
gosc logo Odra Opole

Kolejka #9

2018-11-24 18:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:6 (4:3)
gosc logo GSF Gliwice
2018-11-24 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:2:3 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2018-11-24 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:3:3 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2018-11-24 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:3 (:)
gosc logo GKS Tychy
2018-11-24 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:3:6 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2018-11-24 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:4:2 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny

Kolejka #10

2018-12-02 18:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:6:5 (4:2)
gosc logo Heiro Rzeszów
2018-12-01 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:3:3 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2018-12-01 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:2:4 (:)
gosc logo KS Polkowice
2018-12-01 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:4:3 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2018-11-30 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:6:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2018-12-01 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:2:2 (:)
gosc logo Gredar Brzeg

Kolejka #11

2018-12-08 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:6:3 (:)
gosc logo Odra Opole
2018-12-08 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:2:1 (:)
gosc logo GKS Tychy
2018-12-08 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:2:7 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2018-12-08 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:1:3 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2018-12-09 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:1 (1:0)
gosc logo Berland Komprachcice
2018-12-08 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:6:3 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice

Kolejka #12

2019-01-12 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:3:4 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2019-01-12 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:3 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2019-01-12 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:5:2 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-01-12 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:5:5 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2018-02-16 18:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:1 (3:1)
gosc logo Odra Opole
2019-01-12 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:2:2 (:)
gosc logo Gredar Brzeg

Kolejka #13

2019-01-19 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:3:0 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2019-01-19 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:2:5 (1:2)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-01-19 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:4:5 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2019-01-19 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:4:5 (:)
gosc logo KS Polkowice
2019-01-19 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:8:4 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-01-19 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:6:3 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka #14

2019-02-02 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:0:3 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2019-02-02 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:2 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-02-02 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:4:6 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-02-02 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:5:3 (:)
gosc logo Odra Opole
2019-02-02 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:3:6 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-02-01 20:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:4:1 (3:1)
gosc logo AZS UMCS Lublin

Kolejka #15

2019-02-09 00:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:3:1 (2:1)
gosc logo Remedium Pyskowice
2019-02-09 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:1:9 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2019-02-09 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:1:8 (:)
gosc logo KS Polkowice
2019-02-09 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:3:2 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-02-09 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:3:7 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2019-02-09 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:3:9 (:)
gosc logo GSF Gliwice

Kolejka #16

2019-03-02 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:5:0 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-03-02 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:2:2 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-03-02 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:0 (:)
gosc logo Odra Opole
2019-03-02 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:3:3 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-03-02 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:5:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-03-02 19:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:6:3 (0:2)
gosc logo Heiro Rzeszów

Kolejka #17

2019-03-09 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:1:1 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2019-03-10 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:2:2 (1:1)
gosc logo KS Polkowice
2019-03-09 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:2:4 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-03-09 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:2:7 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2019-03-09 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:2:4 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2019-03-09 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:2:1 (:)
gosc logo GKS Tychy

Kolejka #18

2019-03-16 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:2:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-03-16 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:4:3 (:)
gosc logo Odra Opole
2019-03-16 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:6:1 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-03-16 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:4:2 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-03-15 20:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:5:2 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-03-16 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:10:3 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój

Kolejka #19

2019-02-16 13:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:0:5 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2019-03-23 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:5:2 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2019-03-23 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:6:3 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny
2019-02-24 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:1:5 (0:2)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2019-03-23 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:3:1 (:)
gosc logo GKS Tychy
2019-03-23 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:1:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice

Kolejka #20

2019-03-30 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:2:6 (:)
gosc logo Odra Opole
2019-03-30 00:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:2:3 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-03-30 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:3:5 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-03-31 17:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:6:0 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-03-30 00:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:7:2 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2019-03-30 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:7:7 (:)
gosc logo KS Polkowice

Kolejka #21

2019-04-06 00:00
gospodarz logo GKS Ekom Nowiny
wynik:6:5 (:)
gosc logo Remedium Pyskowice
2019-04-06 00:00
gospodarz logo KS Polkowice
wynik:2:6 (:)
gosc logo Gwiazda Ruda Śląska
2019-04-06 00:00
gospodarz logo Maxfarbex Busko-Zdrój
wynik:2:2 (:)
gosc logo GSF Gliwice
2019-04-07 17:00
gospodarz logo Heiro Rzeszów
wynik:5:4 (2:1)
gosc logo GKS Tychy
2019-04-06 00:00
gospodarz logo AZS UMCS Lublin
wynik:4:4 (:)
gosc logo Berland Komprachcice
2019-04-06 00:00
gospodarz logo Gredar Brzeg
wynik:5:2 (:)
gosc logo Odra Opole

Kolejka #22

2019-04-13 00:00
gospodarz logo Remedium Pyskowice
wynik:2:5 (:)
gosc logo Gredar Brzeg
2019-04-13 00:00
gospodarz logo Odra Opole
wynik:5:4 (:)
gosc logo AZS UMCS Lublin
2019-04-27 16:00
gospodarz logo Berland Komprachcice
wynik:12:0 (:)
gosc logo Heiro Rzeszów
2019-04-13 00:00
gospodarz logo GKS Tychy
wynik:6:6 (:)
gosc logo Maxfarbex Busko-Zdrój
2019-04-13 00:00
gospodarz logo GSF Gliwice
wynik:6:0 (:)
gosc logo KS Polkowice
2019-04-13 18:00
gospodarz logo Gwiazda Ruda Śląska
wynik:3:2 (:)
gosc logo GKS Ekom Nowiny

Sponsorzy

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy złoci

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy premium

Partnerzy