ALP: Niesamowity mecz z PGE

W przedostatniej kolejce Ekstraligi ALP Heiro pokonało PGE Dystrybucje Rzeszów 3-2. Spotkanie miało wręcz niewiarygodny przebieg.

Heiro przegrywało 0-2 na 4 minuty przed końcem spotkania. Grając z wycofanym bramkarzem zawodnicy naszego zespołu najpierw strzelili bramke na 1-2 (gol Konopki) by następnie po nieudanym rozegraniu stracić kapitana Łukasza Krawczyka (druga zółta kartka za akcje ratunkową). Do końca spotkania pozostawało wówczas ok. 1,5 minuty. Heiro najpierw wyrównało a później zadało decydujący cios po kontrze wykończonej przez Konopkę ! Obie akcje oczywiście zostały przeprowadzone kiedy zawodników Heiro na boisku było 4 a rywali 5.

To jest własnie futsal ! Zachęcamy na niemniejsze emocje 27 marca (sobota) 2010 r. gdzie na hali ZSA przy ul. Miłocińskiej o godz. 17:30 rozegrane zostaną derby Podkarpacia Heiro – Fair Play Mielec w ramach 7 kolejki II ligi małopolskiej.