Minimalna porażka z Zimowitem

Dzisiaj lepszy był Zimowit Rzeszów👏

W pierwszej połowie kilka razy musiał nas ratować nasz bramkarz – Patryk Mejza, ale ten jeden raz nie miał szans i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:1. W drugiej połowie to Heiro przejęło inicjatywę, a szybkie ataki gości ustąpiły na dłużej, niestety w 75 min strata w środku pola skutkowała szybką kontrą i było już 0:2. „Podkarpackie Dziki” 🐗 próbowały konstruować coraz śmielsze akcje, ale udało się strzelić dopiero z rzutu karnego, i to na raty, kiedy Łeski musiał dobijać swój strzał. W końcówce spotkania Pawłowski miał piłkę na głowie, jednak ta nie znalazła drogi do bramki przeciwnika – kończymy mecz minimalną porażką 1:2.