Pewna wygrana z Gromem

W meczu 6 kolejki rzeszowskiej klasy A, piłkarze Heiro pokonali Grom Mogielnica 4-0 (2-0). Bramki dla „Podkarpackich Dzików” zdobywali Amadeusz Krupa (2), Maksym Gąsior oraz Marceli Haligowski.

Heiro do spotkania z ekipą Gromu przystępowało bez trzech kluczowych zawodników. W kadrze Piotra Ożoga zabrakło kapitana Przemysława Dzięgiela oraz Filipa Smolenia i Sławomira Cieśli. Na całe szczęście ubytki w kadrze, nie przeszkodziły drużynie Heiro w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Prowadzenie naszej drużynie dał w 10 minucie Maksym Gąsior, po podaniu Krzysztofa Głowacza. Na 2-0 podwyższył Amadeusz Krupa jeszcze przed przerwą. Po antrakcie na listę strzelców wpisał sie Marceli Haligowski w 68 minucie, po znakomitej asyście Ireneusza Depty. W końcówce meczu Krupa po raz drugi pokonał bramkarza rywali, ustalając końcowy wynik.

Heiro Rzeszów – Grom Mogielnica 4-0 (2-0)
1-0 Gąsior ’10