Porażka w Busku-Zdrój. Maxfarbex – Heiro 6-3 (0-2)

Mimo prowadzenia do przerwy 2-0, Heiro uległo ostatecznie w Busku-Zdrój 3-6 (2-0). Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Depty, Hadego, Codello i Kozaka. Dodatkowo w 30 minucie kontuzji doznał Dominik Niemczyk i prawdopodobnie czeka go operacja barku.

Jeszcze w drugiej połowie nasz zespół prowadził 3-1, ale dał sobie wbić 3 gole, przy czym 4 bramka padła po ewidentnym wcześniejszym błędzie sędziego. W końcówce nasza drużyna podjęła ryzyko i przy grze z lotnym bramkarzem straciła dwie bramki.

Kolejnym meczem będzie niedzielna konfrontacja z wiceliderem tabeli Górnikiem Polkowice (niedziela, 10 marca, godzina 17).

Maxfarbex Busko-Zdrój – Heiro Rzeszów 6-3 (0-2)
0-1 Moszczyński