Porażka w osłabieniu

Niestety na bardzo ciężkiej murawie w Grodzisku (w poniedziałek boisko było dosłownie zatopione) i na domiar złego grając przez 45 min. w 10, Heiro nie było w stanie wywieźć choćby punktu z terenu niżej notowanego rywala.
„Podkarpackie Dziki” 🐗 szybko straciły gola (po błędzie sędzi, która nie odgwizdała ewidentnego faulu na naszym zawodniku), natomiast grając w osłabieniu Heiro nie miało zbyt wieluargumentów, żeby próbować coś ugrać z przodu. W przerwie meczu co prawda dojechał 11 zawodnik i gra wyglądała już trochę lepiej, ale straciliśmy gola na 2:0, pomimo kilku dobrych okazji na wyrównanie. Kiedy w końcu Łeski zdobył kontaktowego gola, Heiro chciało pójść za ciosem i wyrównać stan spotkania, niestety pełne ryzyko w ostatnich minutach, szybko okazało się nieopłacalne – po szybkiej kontrze Sokół strzelił trzeciego gola… a później dołożył kolejnego.