Rollercoaster z Niebylcem

Ten mecz to był prawdziwy rollercoaster. Szybko stracony gol, później pomimo że Heiro zdobyło gola, po nieporozumieniu obrońcy Niebylca z bramkarzem (podanie do bramkarza), to sędzia pośpieszył się z gwizdkiem i podyktował rzut wolny pośredni, którego niestety Heiro nie wykorzystało. Chwilę później jednak Heiro dopieło swego i wyrównało, ale i straciło gola do szatni (do przerwy wynik 1:2).
Po przerwie szybkie podwyższenie prowadzenia, przez zawodnika GKS Aramix Niebylec, zwiastowało porażkę „Podkarpackich Dzików” 🐗, ale wtedy pomocną dłoń wyciągnęli goście, którzy w odstępie 10 min otrzymali drugie żółte kartki (w konsekwencji czerwone), a chwilę później gola sprezentował bramkarz Aramixu, który wybił zbyt krótko piłkę i z 25m pięknym lobem Skalski zdobył kontaktowego gola. Heiro od tego momentu ruszyło z atakami i grając w przewadze zdobyło kolejne dwie bramki na 5:3. W doliczonym czasie gry, sędzia podyktował jeszcze rzut karny dla Niebylca, najpierw Mejza świetnie obronił, ale sędzia zażądał powtórkę – bramkarz gospodarzy za szybko wyszedł z bramki. W powtórce znowu kapitalnie rzucił się Mejza i chwilę później sędzia zakończył spotkanie.