Zadanie wykonane, drużyna U-16 melduje się w wielkim finale Mistrzostw Podkarpacia

W dniu wczorajszym w Zarzeczu rozgrywana była druga runda eliminacji do turnieju finałowego Mistrzostw Podkarpacia do lat 16. Najlepszym strzelcem w zespole Heiro Rzeszów z ośmioma trafieniami okazał się Kacper Boruta.

W pierwszym sobotnim spotkaniu ekipa prowadzona przez Piotra Ożoga skromnie bo 1-0 pokonała drużynę Futsal Team Przeworsk, autorem jedynego trafienia w tym meczu został Kacper Boruta.

W drugim starciu „Podkarpackie Dziki” ograły 5-0 drużynę Czarnych Oleszyce. Jedną bramkę zdobył Igor Skalski oraz po dwa trafienia dołożyli Szymon Mazur i Boruta.

W ostatnim meczu sobotnich eliminacji zawodnicy z Rzeszowa zaaplikowali rywalowi aż dziesięć bramek. Po jednej bramce zdobyli Kacper Kaniewski, Adam Matuszczak oraz Igor Skalski, dwie bramki dołożył Kamil Sabała a popis strzelecki drużynie Start Brzóza Stadnicka zafundował Kacper Boruta zdobywając pięć bramek.

Drużynę Heiro w Zarzeczu reprezentowali: Jakub Szpara, Kacper Kaniewski, Igor Skalski, Kacper Boruta, Filip Boruta, Kamil Sabała, Miłosz Rodzoń, Szymon Mazur oraz Adam Matuszczak.

Finał wojewódzki zostanie rozegrany 11 stycznia w Kamieniu. Dwie najlepsze ekipy turnieju będą mogły spróbować swoich sił w Mistrzostwach Polski które odbędą się w lutym w Stargardzie Gdańskim